Compensa sulgeb alates 16.03 ajutiselt oma Maakri klienditeeninduse kontori
16.03.2020

Lähtudes Terviseameti antud ametlikest soovitustest anname teada, et alates esmaspäevast, 16. märtsist sulgeme oma kontori kõigile külastajatele. Muus osas jätkub meie töö tavapäraselt. Julgustame kõiki kliente tutvuma Compensa e-kanalitega ning nõustame soovijaid infotelefoni või e-posti teel. 

Compensa kontori uus aadress alates 27.11.2019
20.11.2019

10.oktoobril 2019 allkirjastatud ühinemislepingu alusel ühendatakse Eesti turul tegutsevad Seesam Insurance AS ja Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal. Seoses ühinemisega asuvad Compensa ja Seesam kindlustuse kontorid alates 27.11.2019 ühisel aadressil Maakri 19/1, Tallinn.

 

Miks kindlustust ei tohiks valida vaid hinna järgi?
20.09.2019

Kindlustus on teema, mis võib väga kergelt ja kiiresti pea sassi ajada. Lõputu hulk detaile, stsenaariume ja dokumente ning siis loomulikult veel hinna küsimus, tekib ju teatavasti igakuine lisakulu. Siinkohal aga tasuks meeles pidada vanasõna “ma pole nii rikas, et osta odavat asja”, sest kindlustust ei tohiks kindlasti valida rutates ja veelgi enam, ainult hinna järgi.

Vienna Insurance Group hoogustab tegevust Põhja-Euroopas
09.09.2019

Vienna Insurance Group (VIG) alustab tegevust Rootsis, Norras, Taanis ja Soomes. Kohapealne VIGi kindlustusandjate meeskond hakkab kindlustusmaaklerite kaudu pakkuma äriklientidele kindlustuslahendusi. Harukontoreid planeeritakse Stockholmi, Kopenhaagenisse ja Oslosse, Soome kliente teenindatakse teenuste osutamise vabaduse raames.

Aastas toimub 13 tuhat varakindlustuse kahjujuhtumit
17.06.2019

Eesti Kindlustusseltside Liidu (EKsL) andmetel leiab aastas aset 13 tuhat varakindlustuse kahjujuhtumit, neist kodukindlustuse juhtumeid on üle 11 tuhande ja ettevõtte varakindlustuse juhtumeid ligi 2000. Kindlustusseltside hüvitatud varakindlustuse kogukahju on aastas 28 miljonit eurot.

Vali laiem sõidukikindlustuse kaitse odava hinna asemel
27.05.2019

Liiklusõnnetusi juhtub iga päev ootamatutel hetkedel. Paraku võivad need juhtuda ka kõige sujuvama liikluse korral reastumisel või möödasõidul. Sõidukikindlustus ehk kaskokindlustus aitab teid juhtudel, kui teie sõiduk saab ootamatult kahjustada ja seda kahju ei hüvitata kohustusliku liikluskindlustuse alt.

Eesti Golfi Liidu ja Compensa koostöö
13.05.2019

Eesti Golfi Liidu ja Compensa Kindlustuse koostööna on alates 01.05.2019 kõikide Eesti Golfi Liidu liikmetel kehtiv kindlustuskaitse, mis aitab mõningate golfimänguga kaasnevate ootamatustega paremini toime tulla. 

Compensa Liiklus Pluss paketiga hüvitatakse ka avarii põhjustanud sõiduki kahjud
03.04.2019

Alates 2016. aastast pakub Compensa Kindlustus Liiklus Pluss kasko paketti, mis on mõeldud eeskätt laiendamaks tavapärast liikluskindlustuse kaitset ning mille raames hüvitatakse liiklusõnnetuse põhjustanud sõiduki kahjud.

Kodu tuleohutuks - ära jäta toitu valveta pliidile või ahju
03.12.2018

Väga lihtne on unustada pann pliidile või praad ahju küpsema. Toidu valmistamisel alguse saanud eluhoonetulekahjude osakaal on tõusnud 3%-lt (2017.aastal) 8%-le (2018.aastal). 

Miks eelistada laiemat kindlustuskaitset soodsaimale kaitsele?
20.11.2018

Sõidukitega toimuvad kahjud on võrreldes teiste kindlustusliikidega väga sagedased. Meie liikluspilti lisandub sõidukeid aina juurde ning ummikute ja parkimiskohtade puudus on igapäevane nähtus. Uued korralikud teed ja liiklussõlmed aitavad vähendada ummikuid ja liiklusõnnetuste tõenäosust, kuid paraku võivad õnnetused toimuda ka kõige sujuvama liikluse korral reastumisel või möödasõidul.

Millele pöörata tähelepanu ärikatkemise riski ennetamisel?
20.11.2018

Enamikel ettevõtjatel on täna oma varadega seotud riskid kindlustatud ning paljudel on tehtud ka äritegevuse jätkumise tagamiseks vajalik ärikatkestuskindlustus. Kui ettevõte on oma tegevusüksuse ärikatkemise kindlustanud, on võimalik saada suurema kahjujuhtumi korral rahalist tuge ehk püsi- ja täiendavate kulude ning saamatajäänud kasumi hüvitamist.

LHV alustas koostöös Compensaga LHV autokindlustuse pakkumist
01.10.2018

Alates tänasest pakub LHV Pank oma liisinguklientidele kolme LHV autokindlustuse toodet: LHV liikluskindlustus, LHV kaskokindlustus ja LHV superkaskokindlustus. Tooted on välja töötatud koostöös kindlustusseltsiga Compensa.

Vienna Insurance Groupi 2017.aasta majandustulemused peegeldavad selget kasvu
18.04.2018

18.aprillil avaldas Vienna Insurance Group (VIG) kogu grupi 2017.aasta majandustulemuste raporti, mis kinnitasid kuu aega varem avaldatud esialgseid finantsnumbreid. Samuti avaldab Vienna Insurance Group on esimese jätkusuutlikkuse aruande oma kodulehel. Vienna Insurance Groupi nõukogu on heaks kiitnud juhatuse ettepaneku välja maksta dividende 0,90 eurot aktsia kohta.

OP müüb Baltimaade varakindlustusseltsi Vienna Insurance Groupile
19.12.2017

OP Financial Group lõpetab oma kindlustustegevuse Eestis, Lätis ja Leedus ning müüb kindlustusseltsi Seesam Insurance AS (Seesam) koos Läti ja Leedu filiaalidega äriühingule Vienna Insurance Group (VIG). Pooled sõlmisid asjakohase müügilepingu 18. detsembril 2017.

LHV kodulaenuga koos Compensa kodukindlustus
01.12.2017

LHV pank alustas mugavusteenusena Compensa kodukindlustuse pakkumist LHV kodulaenu või eralaenu klientidele. Aastaga on LHV andnud koduostjatele 35 miljonit eurot kodulaenu.

Vienna Insurance Group: III kvartali tulemused
29.11.2017

Alates 2016. aasta algusest on Vienna Insurance Group'i tulemused näidanud tugevat kasvutrendi ning ning see on jätkunud ka käesoleva aasta kõigis kolmes kvartalis.